Ekonomi

CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş. – Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesi

Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesi

[CONSOLIDATION_METHOD_TITLE][CONSOLIDATION_METHOD]

İlgili Şirketler
Related Companies
[]
İlgili Fonlar
Related Funds
[]
Türkçe
Turkish
İngilizce
English
oda_DeterminationOfIndependentAuditCompanyAbstract|
Bağımsız Denetim Kuruluşunun Belirlenmesi
Determination of Independent Audit Company
oda_UpdateAnnouncementFlag|
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Update Notification Flag
Evet (Yes)
Evet (Yes)
oda_CorrectionAnnouncementFlag|
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Correction Notification Flag
Hayır (No)
Hayır (No)
oda_DateOfThePreviousNotificationAboutTheSameSubject|
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
Date Of The Previous Notification About The Same Subject
28.03.2024, 25.04.2024
28.03.2024, 25.04.2024
oda_DelayedAnnouncementFlag|
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Postponed Notification Flag
Hayır (No)
Hayır (No)
oda_AnnouncementContentSection|
Bildirim İçeriği
Announcement Content
oda_TitleOfIndependentAuditCompany|
Bağımsız Denetim Kuruluşunun Unvanı
Title of Independent Audit Company
DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.
DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.
oda_AuditPeriod|
Hangi Faaliyet Dönemi İçin Seçildiği
Audit Period
01.01.2024 – 31.12.2024
01.01.2024 – 31.12.2024
oda_DateOfGeneralMeetingInWhichAuditCompanyWasApproved|
Seçildiği Genel Kurul Toplantısı Tarihi
Date of General Meeting in which Audit Company was Approved
25.04.2024
25.04.2024
oda_OfficialRegistrationDate|
Tescil Tarihi
Official Registration Date
14.05.2024
14.05.2024
oda_DateAndNumberOfOfficialCommercialRegistyGazetterForRegistration|
Tescile İlişkin Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi Tarih ve No.su
Date and Number of Official Commercial Registy Newspaper for Registration
14.05.2024 – 11081
14.05.2024 – 11081
oda_ExplanationSection|
Açıklamalar
Explanations
oda_ExplanationTextBlock|
Şirketimizin 2024 yılı hesap dönemine ait finansal raporlarının denetlenmesi ve bu konulardaki ilgili düzenlemeler kapsamında diğer faaliyet

SON%
BIST 10010.173,421,17
USD/TRY32,29470,01
EUR/TRY34,98700,02
EUR/USD1,0817-0,01
FAİZ42,60-0,63
ALTIN/ONS2.358,120,93
BRENT82,79-0,68

Öne Çıkan Videolar

Bir Dakikada Bilmeniz Gerekenler | 14 Mayıs 2024 Akşam Bülteni

Bir Dakikada Bilmeniz Gerekenler | 14 Mayıs 2024 Sabah Bülteni

kavak-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu