Yaşam

Gümüşçülerin Gelini: Şebnem

Başarılı, burslu, derin uçurumların ve ayrıcalıklı insanların dünyasında matematik şampiyonu olan bir genç kız… Etrafını saran kayıtsızlığa, sevgisizliğe, kabalığa rağmen hayallerini canlı tutmaya çalışıyor. Hayatın her hücresine sızan adaletsizlik onu büyük bir seçim yapmaya ve haydut olmaya zorlar.

Genç Şebnem bu akıma karşı çıkmayı bırakıp rüzgarı arkasına almaya karar verir. Çünkü bazen bir kızın bir şeyler yapması gerekir.

Gümüşçülerin gelini, sosyete kraliçesi Şebnem… Güzelliği ve tarzıyla göz kamaştırıyor. İki çocuğu ve hayranlık uyandıran kocasıyla birlikte harika hayatının tadını çıkarıyor. Ve istediği evi alabilmek için kimsenin aklına gelmeyecek planlar yapıyor.

Ancak bu tatlı trend beklenmedik bir misafirle tehlikeli bir fırtınaya yakalanır. Şebnem’in kimsenin bilmediği karanlık geçmişinden çıkan Niyazi, akıl almaz fedakarlıklarla kurduğu hayatı yok etmeye yemin etti.

Şebnem, Niyazi’nin tehlikesinden kurtulmak için elinden geleni yapacaktır. Ancak işler istediği gibi gitmeyecek ve sonunda kendisini zorlu bir hayatta kalma mücadelesinin içinde bulacaktır.

Canavarlara karşı tek başına mücadele ederken gerçek benliğini keşfedecek olan Şebnem, kendi hikayesini cesurca yeniden yazacaktır.

YouTube resim oynatıcısı” width=”560″>

haber-karakoyunlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu