Haber

Reis Gönüllü Hanımlar ‘Oylarımıza sahip çıkıyoruz’ sloganıyla bir araya geldi

Reis Gönüllü Hanımlar ‘Oylarımıza sahip çıkıyoruz’ sloganıyla çıktı

BURSA – Cumhurbaşkanlığı seçimine sayılı günler kala Cumhur İttifakı’ndaki partilere gönül veren Bursalı kadınlar ‘Oylarımıza sahip çıkıyoruz’ sloganıyla kafa kafaya geldi. Partili hanımlar seçim günü sandığa sahip çıkacaklarını açıkladı.

13. Cumhurbaşkanlığı seçimine sayılı günler kala parti gönüllüleri çalışmalarının sonuna geldi. Bursa’da yaşayan ve Cumhur İttifakı’ndaki partilere gönül vermiş Reis Sevdalı Hanımlar, Ördekli Kültür Merkezi’nde “Oylarımıza sahip çıkıyoruz” sloganıyla ortaya çıktı. belirtilmiş.

Reis Gönüllüleri Kadın Harmonisi Lideri Arif Çelenk, “28 Mayıs’ta önemli bir seçim yapılacak. Bu seçimde Reis Gönüllüleri Koordinatörü olarak sahadayız. Reis Gönüllüleri’nin dördüncü faaliyetini bugün yapıyoruz. Sandık nasıl korunur Nasıl korunur Biz uyguluyoruz.29 Mayısta fethin yıl dönümünde yeni ikinci asra girmenin sevincini hep birlikte kutlayacağız.Bugün Reis gönüllüleri olarak MHP kadın kolumuz gönüllüler, AK Parti kadın kolu gönüllüleri, HÜDAPAR Kadın Kolları gönüllüleri, Yeniden Servet ve Büyük Birlik Partisi kadın kolu gönüllüleri, kısaca Cumhur İttifakı’nı oluşturan partililerin gönüllüleri olarak ortadayız.” dedi.

AK Parti İl Yönetimi Seçim İşleri Başkanı Avukat Zeynep Açık Özdurak da sandık gözlemcilerini bir araya getirerek bilgilendirdiklerini kaydederek, “Biliyorsunuz bu seçimler bizim için çok değerli. Cumhurbaşkanımız için çok değerli. Allah’ın izniyle sandıklarımıza sahip çıkacağız.”

atabey-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu